Streets of Rage 4. Nowa postać zostanie ujawniona już w przyszłym tygodniu

News
999V
Streets of Rage 4. Nowa postać zostanie ujawniona już w przyszłym tygodniu
Kajetan Węsierski | 23.02.2020, 13:30

Nadchodzący tydzień ma być niezwykle gorący dla fanów wyczekujących czwartej odsłony kultowej bijatyki od twórców z Lizardcube! 

Streets of Rage 4 to zapowiedziana pół roku temu kontynuacja serii kultowych gier z gatunku beat'ep up w perspektywie 2D. Od tamtego momentu twórcy co jakiś czas, systematycznie prezentują nam sylwetki nowych bohaterów, którymi będziemy mogli kierować. 

Wydawcy produkcji, Dotemu, poinformowali, że już w nadchodzącym tygodniu przedstawiony zostanie nowy bohater, którym będziemy mogli obijać buzie przeciwników. Co więcej, prawdopodobnie będzie to zapowiedź, której potowarzyszy pewna "mała niespodzianka". Macie jakieś przypuszczenia? 

Ogłoszono przy tym, że zarówno rzeczony tytuł, jak i inny projekt wydawniczy załogi, Windjammers 2, będą w pełni grywalne dla wszystkich uczestników PAX East. Należy więc spodziewać się sporego wysypu materiałów z tych produkcji w okresie targów. Jeśli chodzi o datę premiery, to ta wciąż pozostaje owiana tajemnicą, wiemy jednak, że produkcja zadebiutuje jeszcze w tym roku. I pojawi się na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, a także PC. 

Więcej o serii przeczytasz na naszym portalu:

Źródło: Twitter

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych