Windjammers 2

Windjammers 2

5,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE -
NS -
PC -
PS5 -
XSX|S 5.0
STADIA -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
DotEmu
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Premiery
Świat:
20.01.2022
Europa:
20.01.2022
Producent:
DotEmu
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Premiery
Świat:
20.01.2022
Europa:
20.01.2022

Windjammers 2 - opis gry

Windjammers 2 to gra sportowa wyprodukowana i wydana przez studio DotEmu. Tytuł ukazał się na konsolach oraz  komputerach. Był on kontynuacją Windjammers, które pierwotnie ukazało się w 1994 roku.

Rozgrywka - Windjammers 2

Główne założenia rozgrywki nie uległy zmianie względem kultowego pierwowzoru z 1994 roku. Windjammers przypomina trochę Ponga (lub ice hockeya). W grze naprzeciw siebie staje dwóch zawodników, którzy rzucają dyskiem próbując wbić go do bramki znajdującej się za plecami rywalami. Bramka składa się z dwóch stref - żółtej i czerwonej. Jeśli dysk wpadnie do czerwonej, otrzymujemy pięć punktów. Jeśli do żółtej, trzy. Istnieje poza tym jeszcze jeden sposób na zdobycie punktów - mianowicie w przypadku gdy dysk zostanie wybity w powietrze i spadanie na połowie rywala. Wówczas zgarniamy dwa punkty. 

Twórcy oddali do naszej dyspozycji dziesięć grywalnych postaci, wśród nich są wszyscy zawodnicy znani z poprzedniej części (tych było sześcioro). Zawodnicy różnią się nieco pewnym atrybutami, np. jedną postać kontroluje się łatwiej, z kolei inną trudniej, ale ta druga będzie nadrabiać szybkością. Do tego dochodzą także EX Moves, specjalne zdolności mające znaczący wpływ na przebieg rywalizacji, co jednak wymaga uprzedniego nabicia stosownego wskaźnika.

Windjammers 2 oferuje tryb Arcade, czyli mistrzostwa, w których próbujemy wygrać serię pojedynków, a także lokalny i sieciowy multiplayer. 

Wideo - Windjammers 2

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych