Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 06.10.2019 12:00
Streets of Rage 4 na wszystkie platformy
646V

Streets of Rage 4. Potwierdzono platformy, na których będziemy mogli obijać twarze wrogów

Właśnie otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie platform, na które zostanie wydana najnowsza odsłona popularnej serii Streets of Rage. Wygląda na to, że nikt nie powinien czuć się pokrzywdzony. 

Streets of Rage 4 to niedawno zapowiedziana, kontynuacja serii kultowych gier z gatunku beat'ep up w perspektywie 2D. Podczas targów Gamescom w Kolonii mogliśmy zobaczyć świetne materiały z rozgrywki, które spotkał się z niezwykle entuzjastycznym przyjęciem.

Wydawcy, DotEmu, zdecydowani się ostatecznie zamknąć wątpliwości fanów. W piątek, na Twitterze, zamieścili wpis, w którym oficjalnie potwierdzili platformy, na jakich ukaże się rzeczony tytuł. Wyszło bez zaskoczeń, albowiem gra zadebiutuje na: PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Co więcej, jeden z użytkowników zapytał o to, jak gra będzie chodziła na hybrydowej konsoli od Nintendo. Jego wątpliwości są w pełni uzasadnione, albowiem gry z tego gatunku wypadają tym lepiej, im większa liczba klatek. Odpowiedzi udzielili sami twórcy, Lizardcube:

Definitywnie 60 FPS na Switchu, nie jesteśmy przecież potworami!

Wygląda na to, że gra znajduje się w dobrych rękach, więc pozostaje czekać na oficjalną datę premiery, a potem rozpocząć odliczanie!

Więcej o serii przeczytasz na naszym portalu:

Źródło: Twitter

Tagi: DotEmu Lizardcube Streets of Rage 4