Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 22.02.2020 20:35
pax east
1105V

Organizator PAX East jest zasmucony nieobecnością Sony na wydarzeniu

Organizator PAX East 2020 wyraził swoje zasmucenie w oficjalnym oświadczeniu - przez brak Sony wydarzenie dużo straci.

Od paru dni wiadomo, że Sony nie pojawi się na PAX East 2020 - imprezie, na którą zdecydowanie czeka większość graczy. Podczas wydarzenia mają zostać pokazane nowe gry oraz fragmenty zapowiedzianych już gier. Dużo firm rezygnuje obecnie z wielu eventów za sprawą koronawirusa, który zbiera ogromne żniwa. Zespoły w trosce o swoich pracowników rezygnują z pojawiania się na takich wydarzeniach - jak już wiadomo, bezpieczeństwo ponad wszystko. 

Organizator PAX East 2020 oznajmił, że jest lekko zasmucony decyzją Sony, ale w pełni ją rozumie. Nie może się również doczekać, aby powitać firmę na przyszłych imprezach PAX:

PAX East 2020 odbędzie się zgodnie z planem, z ulepszonymi wersjami oczyszczania i dezynfekcjami w całym programie, w tym z zastosowaniem się do zaleceń określonych w amerykańskiej Agencji Ochrony Środowiska (EPA) w sprawie polityki dotyczącej patogenów powstających podczas czyszczenia środków dezynfekujących skutecznych przeciwko wirusowi COVID-19. Ściśle współpracujemy z Boston Convention & Exhibition Center i przestrzegamy lokalnych, stanowych i federalnych wytycznych dotyczących zdrowia publicznego, w tym wytycznych wydanych przez CDC.

Choć jesteśmy zasmuceni, że Sony nie będzie już obecne na PAX East 2020, z niecierpliwością czekamy na powitanie naszych przyjaciół pracujących w Sony na przyszłych imprezach PAX i skupiamy się na tym, aby PAX East 2020 był udanym i przyjemnym wydarzeniem dla wszystkich uczestników i wystawców. Zależy nam na dobrym samopoczuciu wszystkich uczestników PAX.

Warto dodać, że dzisiaj rano firma Square Enix potwierdziła swoje przybycie na PAX East 2020 - na wydarzeniu dostaniemy wersję demonstracyjną remake'u Final Fantasy VII, wyzwania odnośnie Final Fantasy XIV oraz panel poświęcony nadchodzącej grze Outriders od rodzimego studia People Can Fly.

Warto zajrzeć na:

Źródło: playstationlifestyle.net

Tagi: koronawirus pax east sony Square Enix