Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 22.02.2020 12:00
final fantasy vii remake
678V

Final Fantasy 7 Remake, Outriders, Final Fantasy XIV - Square Enix przedstawiło plan dotyczący PAX East 2020

Square Enix przedstawiło swoje plany dotyczące PAX East 2020.

Square Enix podało szczegóły dotyczące trzech produkcji, które pojawią się na PAX East 2020 - wydarzeniu, które rozpocznie się 27 lutego, a zakończy 1 marca. Mowa tutaj o wyczekiwanym remake'u Final Fantasy VII Remake, nowej grze od polskiego studia People Can Fly, Outriders oraz czternastej odsłonie kultowej serii jRPG - Final Fantasy XIV: A Realm Reborn

Jeśli chodzi o remake'a siódmej odsłony serii, na PAX East 2020 pojawi się m.in. grywalna wersja demonstracyjna (nadal nie wiadomo, którą część gry obejmie demo). Odbędzie się także spotkanie z aktorami, użyczającymi swojego głosu w angielskiej wersji gry - mowa tutaj m.in. o Britt Baron (Tifa), John Eric Bentley (Barret), Erica Lindbeck (Jessie) czy też o Gideon Emery (Biggs). Na wydarzeniu pojawi się również replika motocykla, z którego korzysta Cloud, główny bohater gry.

Deweloperzy, odnośnie Final Fantasy XIV, przygotowali masę aktywności oraz wyzwań, za których realizację gracze zdobędą różne nagrody, takie jak koszulki czy też plakaty nawiązujące do kultowej serii. Jeśli chodzi o Outriders, twórcy gry nie udostępnią żadnej grywalnej wersji do przetestowania podczas wydarzenia. Przygotowano jednak panel, na którym deweloperzy będą odpowiadać na różne pytania, z których będziemy mogli dowiedzieć się czegoś nowego o nadchodzącej produkcji.

Warto zajrzeć na:

Źródło: gamerevolution.com

Tagi: Final Fantasy VII Remake Square Enix