Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 22.02.2020 15:14
ruiner
534V

Cyberpunkowa gra Ruiner zmierza na konsole Nintendo Switch

Deweloperzy odpowiadający za cyberpunkową produkcję Ruiner zapowiedzieli, że port na konsolę Nintendo Switch ukaże się wkrótce.

Ruiner to futurystyczna gra od rodzimego studia Reikon Games. Produkcja ujrzała światło dzienne 26 września 2017 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Posiadacze przenośnej konsoli Nintendo Switch przez długi czas prosili się twórców o port na hybrydowy sprzęt od japońskich deweloperów - jak możemy zauważyć, prośby zostały wysłuchane.

Na oficjalnym koncie gry na Twitterze pojawił się ciekawie stworzony wpis - twórcy Ruinera pokusili się o przekazanie kluczowej informacji w systemie binarnym - po rozszyfrowaniu wpisu, możemy dowiedzieć się, że cyberpunkowa produkcja trafi na Switcha wkrótce - deweloperzy nie pokusili się o podanie dokładnej daty premiery.

Akcja  gry Ruiner rozgrywa się w 2091 roku, w brutalnej cybermetropolii  - produkcja charakteryzuje się błyskawiczną walką, która wymaga dosyć sporo cierpliwości - często musimy eliminować fale wrogów, pojawiających się przed naszymi ekranami.

Warto zajrzeć na:

Źródło: VG247.com

Tagi: Devolver Digital Reikon Games Ruiner