Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 22.02.2020 14:00
Poznaliśmy twórców kolejnego filmu Star Wars
2222V

Gwiezdne Wojny. Poznaliśmy nazwiska twórców kolejnego filmu

Wygląda na to, że właśnie poznaliśmy nazwiska dwóch Panów, którzy będą odpowiedzialni za stworzenie kolejnej kinowej produkcji ze świata Star Wars!

Choć Saga Skywalkerów dobiegła końca, nie oznacza to bynajmniej, że nie ujrzymy już Gwiezdnych Wojen na dużych ekranach kin. Uniwersum będzie dalej rozwijane, a widzowie będą najpewniej poznawać kolejne elementy historii tego fascynującego wszechświata. 

Co więcej, poznaliśmy właśnie nazwiska dwóch osób, które staną za sterami kolejnego filmu Star Wars! Jak donosi The Hollywood Reporter, produkcja będzie najpewniej pełnometrażowa, ale nie można jednoznacznie stwierdzić, czy ukaże się w kinach, czy na platformie Disney Plus

Niemniej, osoby, które zaangażowano do projektu, to scenarzysta Matt Owens oraz reżyser J.D. Dillard. Ten pierwszy pracował wcześniej przy serialach traktujących o bohaterach Marvela i odpowiadał za pisanie "The Defenders", "Luka Cage'a" oraz "Agentów Tarczy". Drugi pracował wcześniej przy filmach "Sweetheart" oraz "Sztuczka".

Szczegóły odnośnie do fabuły, bohaterów, ani samego miejsca akcji wciąż pozostają owiane tajemnicą. Krążą jednak pogłoski, że nie jest to projekt związany z trylogią, o której mówi się od jakiegoś czasu. Z planów Disneya wiemy, że kolejne produkcje spod szyldu Star Wars trafią na duże ekrany 16 grudnia 2022 roku, 20 grudnia 2024 roku i 18 grudnia 2026 roku. Pozostaje więc czekać na kolejne informacje. 

Inne wiadomości o filmowych uniwersum Gwiezdnych Wojen:

Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/star-wars-movie-works-jd-dillard-matt-owens-1280459

Tagi: gwiezdne wojny J.D. Dillard Matt Owens star wars