Ruiner

Ruiner

7,5
31 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 7.6
XONE 7.6
NS 8.0
PC 7.4

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Reikon Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Śr. czas:
8 godzin
Premiery
Świat:
26.09.2017
Europa:
26.09.2017
Producent:
Reikon Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Śr. czas:
8 godzin
Premiery
Świat:
26.09.2017
Europa:
26.09.2017

Recenzja redakcji

Recenzja: Ruiner (PS4)
8.0
Recenzja: Ruiner (PS4)
PS4
Pokaż kolejne recenzje

Ruiner - opis gry

Ruiner to gra akcji izometryczną kamerą wyprodukowana przez studio Reikon Games i wydana przez Devolver Digital. Tytuł ukazał się na komputerach oraz na konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Akcja gry rozgrywa się pod koniec XXI wieku w futurystycznej metropolii o nazwie Rengkok. W mieście źle się dzieje - bliżej niesprecyzowane wydarzenie sprawiło, że posypał się społeczny ład, a ludzie zaczęli sobie skakać do gardeł. Dosłownie. My wchodzimy tu w buty tajemniczego socjopaty (jego twarz zakrywa charakterystyczny hełm z wyświetlaczem), który wyrusza na miasto “zrobić porządek”, po tym jak dowiaduje się, że jego brat został porwany przez potężną korporację zwaną Heaven. W tym zbożnym dziele pomaga mu hakerka Her, która zwraca się doń “puppy” i jest to w zasadzie jedyna wskazówka odnośnie jego tożsamości.

Ruiner to gra akcji z izometryczną kamerą nawiązująca do klasycznych twin-stick shooterów. Nasz podopieczny posiada dwie podstawowe bronie: rurkę i karabin maszynowy z nieograniczoną ilością amunicji. To jednak nie wszystko. Z czasem możemy położyć łapy też na innych, bardziej efektownych pukawkach. Poza tym główny bohater dysponuje także kilkoma przydatnymi umiejętnościami i innym wyposażeniem, które są nie od czapy podczas zmagań, zwłaszcza gdy robi się gorąco. Jest to dash, osłony, granaty ogłuszające czy specjalny stan zwany berserker. W grze zaimplementowano elementy RPG dające nam sposobność usprawniania umiejętności postaci. Potrzebujemy do tego punktów, a te otrzymujemy po wbiciu na wyższy poziom doświadczenia lub wykonując questy zlecane przez NPC-ów.

W trakcie zmagań odwiedzamy różne niezbyt przyjemne zakątki Rengkoku, w których masowo rozprawiamy się z hordami nieprzyjaciół. Nie brakuje tu też sub-bossów i bossów z prawdziwego zdarzenia.

Wideo - Ruiner

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper