Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 22.02.2020 11:45
MotoGP 20 z datą premiery
502V

MotoGP 20 z datą premiery i oficjalnym zwiastunem. Gra wjedzie już w kwietniu

Wszyscy fani jednośladowców- zaznaczcie dni w kalendarzu! MotoGP 20 otrzymało właśnie oficjalną datę premiery na PC! Zaprezentowano ją na świetnym zwiastunie. 

MotoGP to bardzo uznana, wieloletnia seria traktująca o wyścigach motocykli. W zeszłym roku, gdy THQ Nordic prowadziło ekspansję na rynku studiów gier, przejęli także twórców tego tytułu- Milestone. Teraz, pierwszy raz pod nowym wydawcą, ogłoszono część cyklu okraszoną "20". 

Oficjalna zapowiedź odbyła się poprzez zwiastun, który zdradził nam także datę premiery. Dzień, który wszyscy fani jednośladowców powinni zaznaczyć w kalendarzu, to 23 kwietnia 2020 roku. Wtedy właśnie zadebiutuje produkcja, która pozwoli nam brać udział w zawodach przypadających na tegoroczny sezon. 

Ogromną zmianą w nadchodzącej odsłonie ma być znacznie poprawiony tryb kariery, gdzie dostaniemy pełną kontrolę nad naszym zawodnikiem. Mechanika rozgrywki ma być teraz dużo bardziej realistyczna i będzie wymagać strategicznego podejścia. Pojawią się zupełnie nowe elementy wyposażenia naszych pojazdów oraz zniszczenia, które będą wpływały na wydajność naszych dwukołowców. 

Sprawdźcie koniecznie, jak twórcy zaprezentowali grę na zwiastunie. Trzeba przyznać, że skutecznie zachęca on do wyczekiwania, a następnie sięgnięcia po tytuł. Przygotowany został bowiem z niezłym rozmachem

Inne ciekawe wpisy z ostatnich dni:

Źródło: https://www.dsogaming.com/news/motogp-20-is-coming-to-the-pc-on-april-23rd/

Tagi: data premiery Milestone MotoGP 20 zwiastun