Iza Łęcka Iza Łęcka 21.02.2020 10:53
TGS 2020
681V

Tokyo Game Show 2020 szykuje graczy na next-geny i gry w chmurze. To będzie ważna impreza

Organizatorzy Tokyo Game Show ujawnili szczegóły tegorocznego wydarzenia. Gracze mogą liczyć na szereg gier zmierzających na next-geny oraz produkcji przygotowanych z myślą o rozgrywce w chmurze. Targi zapowiadają się również interesująco ze względu na datę rozpoczęcia wydarzenia.

Tokyo Game Show 2020 odbędzie się w dniach 24-27 września, jednak na kilka miesięcy wcześniej organizatorzy przedstawiają szczegóły wydarzenia i ujawniają temat przewodni. Impreza zatytułowana „The Future Touches Gaming First” pozwoli graczom doświadczyć next-genowych produkcji oraz nowych technologii (rozgrywki w chmurze oraz 5G).

„Tematem przewodnim TGS2020 jest "The Future Touches Gaming First". Gry są najbardziej aktualnym i dostępnym sposobem na poznanie nowych technologii, które uwalniają nowe możliwości na przyszłość. Motywem przewodnim tegorocznej edycji imprezy jest stworzenie ludziom możliwości obcowania i zagrania w najnowsze gry oraz zanurzenia się w ekscytującej przyszłości, która jest tuż za rogiem.”

Wydarzenie wydaje się niezwykle istotne ze względu na nadciągające konsole nowej generacji. We wrześniu powinniśmy już znać wszelkie szczegóły konsol, a na Tokyo Game Show nie powinno zabraknąć Sony oraz Microsoftu – obie korporacje w drugiej połowie roku powinny promować swój sprzęt na każdej możliwej imprezie.

TGS 2020 może być ważnym wydarzeniem dla Microsoftu, którego włodarze od pewnego czasu podkreślają zainteresowanie graczami z Japonii - to będzie dogodny moment do pokazania szerokiej publice nowego Xboksa. Impreza będzie również znakomitym momentem na ujawnienie nowego studia z Azji, które będzie opracowywać kolejne gry dla Xbox Game Studios.

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: https://twinfinite.net/2020/02/tokyo-game-show-2020-first-details-next-gen/

Tagi: tgs Tokyo Game Show tokyo game show 2020