Iza Łęcka Iza Łęcka 21.02.2020 08:49
Xbox Series X konsola
2677V

Microsoft zaprezentuje mnóstwo ekskluzywnych gier na E3 2020. Spencer szykuje się do premiery Xbox Series X

Podczas gdy Sony rezygnuje z kolejnych imprez i wciąż czekamy na prezentację PS5, Microsoft nie spogląda na konkurencję i planuje swoje wystąpienia na kolejnych wydarzeniach. Phil Spencer potwierdził, że już teraz trwają prace nad pokazem korporacji na E3 2020. Gracze mogą liczyć na pokaz wielu znakomitych tytułów.

Microsoft już pod koniec ubiegłego roku pokazał graczom nową generację. Phil Spencer nie tylko przedstawił Xboksa Series X, ale w następnych tygodniach zapowiedział wizję przygotowaną przez jego zespół – firma stawia na fanów zamierzając zapewnić pełne wsparcie Wstecznej Kompatybilności.

Gracze mogą mieć pewność, że Spencer pojawi się na targach w Los Angeles. Podczas tegorocznego E3 możemy spodziewać się prezentacji wielu gier przygotowywanych na Xboksa Series X, Xboksa One oraz komputery osobiste.

Jeden z sympatyków zapytał szefa marki Xbox o plany dotyczące E3 i nadciągającego Ori and the Will of the Wisps – odpowiedź Spencera powinna zadowolić graczy wyczekujących na nową konsolę Microsoftu oraz targi E3 2020:

„@OriTheGame jest wyjątkowe, czytając wewnętrzne notatki ludzi, którzy w nią grają, wiem, że to kolejna niesamowita gra Moon Studios. Następne spotkanie dotyczące E3 jest dzisiaj, mamy mnóstwo do omówienia przed E3, przygotowujemy wielki zestaw gier Xbox Game Studios na E3. @aarongreenberg nieustannie pracuje. Czas debiutu nowej konsoli jest wyjątkowy.”

Wewnętrzne studia Microsoftu opracowują szereg produkcji, które trafią na Xboksa Series X, Xboksa One oraz komputery osobiste, a gracze mogą mieć pewność, że pod koniec roku zagramy na nowym sprzęcie amerykańskiej korporacji. To będzie dobry rok dla fanów marki Xbox.

Sprawdźcie kolejne wiadomości związane z Microsoftem:

Źródło: https://comicbook.com/gaming/2020/02/20/xbox-one-series-x-e3-2020-games-phil-spencer/

Tagi: E3 e3 2020 pc Phil Spencer xbox one xbox series x