Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 16.02.2020 10:30
Dreams z aktualizacjami
697V

Dreams. Gra będzie otrzymywać mnóstwo dużych aktualizacji, w tym tryb VR

Jeśli słowa jednego z twórców gry się potwierdzą, to niezwykle kreatywny projekt może otrzymywać dodatkową zawartość jeszcze długo po premierze. Prace nad rozwojem gry cały czas trwają. 

Dreams to wyjątkowo niecodzienny projekt, który przyciąga całe masy graczy. Gra zadebiutowała 14 lutego, w Walentynki, na konsolach PlayStation 4 i zbiera mnóstwo zasłużonych pochwał. Największą zaletą produkcji jest to, iż w dużej mierze ogranicza nas nasza wyobraźnia. Powoduje to, iż ciężko o nudę. 

Jakby tego było mało, twórcy zamierzają stale poszerzać zawartość gry o nowe elementy. Potwierdził to Alex Evans ze studia Media Molecules. Przedstawiciel ekipy opowiedział o tym, że będą pojawiały się liczne aktualizacje- zarówno darmowe, jak i płatne, choć nie do końca wiadomo, jak będą miały wyglądać:

Wiem, że będą darmowe aktualizacje i będą bardzo soczyste. Nie wiem jeszcze, jak to ogarniemy, ale zamierzamy robić równolegle kilka rzeczy. Najgorętszy jest aktualnie VR! Potem będziemy chcieli je wydawać. Wyobrażam sobie, że będziemy mieli płatną zawartość- jeśli na przykład dostaniemy Dreams od Kojimy. Więc... Kojima, jeśli to czytasz, daj znać! 

Bardzo sensowne wydaje się stałe aktualizowanie tego typu gry. Mówimy przecież o tytule, który cały czas będzie musiał być poprawiany, albowiem prawie niemożliwe jest, aby tak ogromna piaskownica miała pozostać niezmieniona od początku, aż do końca. 

Więcej o tym projekcie znajdziesz na naszym portalu:

Źródło: https://gamingbolt.com/dreams-will-get-free-juicy-updates

Tagi: Dreams Media Molecule Sony Interactive Entertainment