Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.02.2020 20:16
Crash
4052V

Crash Bandicoot Tripsanity wygląda zdumiewająco. Gra stworzona w Dreams

Nadal czekamy na oficjalną zapowiedź nowej przygody Crasha Bandicoota, ale niektórzy gracze postanowili wziąć sprawę w swoje ręce. Sprawdźcie gameplay z Crash Bandicoot Tripsanity, który został stworzony w Dreams. Ten projekt prezentuje się świetnie.

Od wielu miesięcy pojawiają się plotki, według których Activision wydało zlecenie na przygotowanie nowej odsłony serii Crash. Twórcy otrzymali za zadanie stworzenie zupełnie nowej opowieści – będzie to na pewno ciekawe doświadczenie po tych wszystkich odświeżonych historiach.

Gracze postanowili wziąć sprawę w swoje łapy i dzięki Dreams wykreowano Crash Bandicoot Tripsanity. Gracze na PS4 mogą zapoznać się z siedmioma poziomami, które wyglądają naprawdę świetnie. Nie powinniśmy liczyć w tym wypadku na kapitalną oprawę znaną z nowych tytułów z serii, ponieważ wciąż trzeba pamiętać – to jest projekt stworzony w grze Media Molecule.

Dreams zadebiutowało w ubiegłym tygodniu, więc możemy sobie wyobrazić, jak będą prezentować się „Marzenia” po kilku miesiącach od debiutu – gdy wszyscy zainteresowani dobrze zapoznają się z zaproponowanymi narzędziami i otrzymają czas na kreowanie swoich światów.

Sprawdźcie kolejne informacje o Dreams:

Źródło: GameXplain

Tagi: Dreams Media Molecule Sony Interactive Entertainment