Iza Łęcka Iza Łęcka 20.02.2020 08:09
Devil May Cry 3 Special Edition
731V

Devil May Cry 3 Special Edition zadebiutował na Nintendo Switchu. Capcom prezentuje nowości

Premierowy zwiastun Devil May Cry 3 Special Edition pozwala sprawdzić nowości przygotowane przez Capcom dla wersji na Nintendo Switcha. Japończycy dbając o wprowadzenie pewnych funkcji, zachęcają kolejnych graczy do zapoznania się z tytułem.

Devil May Cry 3: Dante's Awakening pierwotnie trafiło na PlayStation 2 w 2005 roku, jednak w późniejszym czasie historia została przeniesiona na kolejne platformy. Najnowsze wydanie właśnie trafiło na rynek, a z opowieścią mogą zapoznać się posiadacze Nintendo Switchów.

Capcom postanowił rozbudować doświadczenie graczy  premierowy zwiastun prezentuje nowości. Klienci mogą liczyć na kooperację w Bloody Palace oraz dynamiczne przejścia pomiędzy stylami. Wcześniej deweloperzy potwierdzili także rozbudowaną opcję zmiany broni.

Studio w końcu nie oferuje standardowego portu, jednak żałować można, że akurat w tym wypadku nie zapewniono poprawionej i dopieszczonej oprawy. Devil May Cry 3 ma już swoje lata i choć pewnie na małym ekranie Switcha nie będzie problemu z grafiką, tak już po podłączeniu do dużego telewizora obraz może dosłownie odstraszać.

Sprawdźcie następne informacje o DMC 3 na Nintendo Switcha:

Źródło: Capcom

Tagi: Capcom Capcom Production Studio 1 Devil May Cry 3: Dante's Awakening