Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.02.2020 22:30
Devil May Cry 3 na Nintendo Switch
1051V

Devil May Cry 3 na Nintendo Switch będzie zdecydowanie najlepszą wersją. Gra otrzyma kooperację

Capcom potwierdził kolejną funkcję, która trafi do Devil May Cry 3 wyłącznie w wersji na Nintendo Switcha. Twórcy postanowili zadbać nawet o kooperację, którą sprawdzicie ze znajomymi na jednej kanapie.

Capcom wydał już dwie części serii Devil May Cry na Nintendo Switcha i dopiero przy Devil May Cry 3 zespół zajął się większymi zmianami. Na szczęście nie będą to tylko kolejne, niepotrzebne skórki, ponieważ deweloperzy zadbają o istotne nowości.

Wcześniej autorzy zapowiedzieli możliwość zmiany stylów oraz broni, a teraz poznaliśmy trzecią i ostatnią funkcję – w Devil May Cry 3 pojawi się kooperacja. Do Bloody Palace może jednocześnie wskoczyć dwóch śmiałków, którzy wspólnymi siłami zajmą się eliminowaniem kolejnych demonów. Jeden gracz wcieli się w tej sytuacji w Dantego, a drugi będzie kierował Vergilem.

Jest to na pewno ciekawa funkcja, która zostanie odpowiednio wykorzystana przez posiadaczy Nintendo Switchów, ponieważ Capcom pozwoli cieszyć się tytułem w różnych trybach – bez problemu podzielimy się Joy-Conami z kumplem i weźmiemy udział w wymagających bitwach.

Nie otrzymaliśmy prezentacji takiej zabawy, ale ta powinna nadejść już wkrótce, ponieważ Devil May Cry 3 w wersji na Nintendo Switcha zadebiutuje już 20 lutego.

Warto sprawdzić:

Źródło: Capcom

Tagi: Capcom Capcom Production Studio 1 Devil May Cry 3: Dante's Awakening