Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 02.02.2020 13:45
Devil May Cry 3 na Nintendo Switch
481V

Devil May Cry 3 na Nintendo Switch z rozwiniętą funkcją zmiany broni

Najnowsza aktualizacja, zaimplementowana w wersji gry na Nintendo Switch, pozwoli na zmianę wszystkich broni- bez względu na jej rodzaj.

Devil May Cry 3: Dante's Awakening to kolejna gra z cyklu, która przenoszona jest na hybrydową konsolę od Nintendo. Po tym, jak na urządzenie trafiły dwie pierwsze odsłony, w tym miesiącu fani mają otrzymać także trzecią, która przez wielu uznawana jest za najlepszą ze wszystkich. 

Ważnym aspektem, który przemawia za tą tezą, jest implementacja niezwykle efektownych i efektywnych combo, które sprawiały, że rozgrywka była niezwykle satysfakcjonująca. Sprawiało to, iż trzecia część serii uznawana była w 2005 roku, więc gdy debiutowała, za jedną z najlepszych gier roku

W związku ze zbliżającą się premierą twórcy postanowili podzielić się ciekawą opcją, która pojawi się w nowej wersji gry. Jak wyjawił producent, Matt Walker, w produkcji będzie możliwość dowolnej zmiany broni podczas pojedynku. Choć funkcja istniała już w pierwotnej wersji gry, to ograniczały nas rodzaje broni. Mogliśmy wymieniać jedynie pomiędzy tymi na krótki zasięg i dystansowymi. Teraz ograniczenie to ma zostać zniesione.

Modyfikacja zasady ma pozwolić zbliżyć się grze do nowszych odsłon projektu, które pojawiły się nieco później- włączając w to najnowsze Devil May Cry 5. Pozostaje się cieszyć, że w przeciwieństwie do poprzednich dwóch reedycji, tu postanowiono coś zmienić. 

Więcej informacji o tej marce:

Źródło: https://www.dualshockers.com/devil-may-cry-3-nintendo-switch-weapon-swapping/

Tagi: Capcom Capcom Production Studio 1 Devil May Cry 3: Dante's Awakening