Devil May Cry 3 na Nintendo Switch z dobrą zmianą. Capcom tym razem nie zawiedzie?

News
892V
Devil May Cry 3 na Nintendo Switch z dobrą zmianą. Capcom tym razem nie zawiedzie?
Wojciech Gruszczyk | 10.01.2020, 20:19

Capcom potwierdził nowe informacje dotyczące Devil May Cry 3 dla Nintendo Switch. Japończycy pierwszy raz nie zdecydują się na prosty port marki DMC na konsolę Nintendo i wprowadzą kilka nowości.

Capcom został mocno skrytykowany za odcinanie kuponów w przypadku Devil May Cry i Devil May Cry 2, więc deweloperzy postanowili dopracować Devil May Cry 3 i zapowiedzieli trzy ważne ogłoszenia. Firma chce pokazać nowe funkcje 16 stycznia, 30 stycznia i 13 lutego.

Sytuacja jest jednak o tyle zabawna, że jeden z pracowników postanowił już teraz zaktualizować stronę i na witrynie Devil May Cry 3 w wersji dla Nintendo Switch pojawiła się pierwsza innowacja – gracze otrzymają możliwość przełączania się pomiędzy stylami podczas pojedynków. Wcześniej ta opcja nie była dostępna w DMC3.

„Nowy system zmiany stylów pozwala doświadczyć akcji poprzez szereg unikalnych stylów zapewniających niespotykaną dotąd różnorodność. Ulepsz Style i broń tak, jak uważasz za stosowne i stwórz swój własny styl”

Jest to naprawdę dobra wiadomość dla fanów marki, którzy mogą liczyć na kilka ekscytujących starć. W następnych tygodniach poznamy kolejne nowości, ale już teraz pojawiają się opinie, że jeśli kolejne rozszerzenia będą równie ciekawe, to na Nintendo Switchu pojawi się najlepsza odsłona Devil May Cry 3.

Na naszym portalu przeczytacie także:

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych