Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 16.02.2020 15:30
Devil May Cry 3 kooperacja na Nintendo Switch
579V

Devil May Cry 3 na Nintendo Switch. Co-op zaprezentowany na materiale wideo

Kilka dni temu bardzo głośno było o informacji odnośnie do trybu kooperacji w trzeciej części Devil May Cry na Nintendo Switch, a dziś możemy rzucić okiem na to, jak owa prezentuje się  praktyce. 

Devil May Cry 3: Dante's Awakening to trzecia gra z serii, która przenoszona jest na hybrydową konsolę od Nintendo. Wcześniej na urządzenie trafiły dwie pierwsze odsłony, lecz przyjęte zostały sceptycznie. Najnowsza ma nie popełnić kolejny raz tego samego błędu. 

Najlepiej świadczy o tym cała, długa lista innowacji, jakie zostaną włączone do projektu- na czele z trybem lokalnej kooperacji, o którym informowaliśmy Was w środku tygodnia. Do Bloody Palace będą mogły dołączyć dwie osoby, spośród których jedna wejdzie w buty Dantego, a druga Vergila. 

Dziś, dzięki redakcji Nintendo Everything, otrzymaliśmy wreszcie wideo, które prezentuje, jak rzeczona funkcja wypada w praktyce. I trzeba przyznać, że robi bardzo pozytywne wrażenie. Tryb może okazać się zapalnikiem do zakupu produkcji dla wielu fanów, więc wygląda na to, że to świetny ruch ze strony Capcomu

Premiera gry już 20 lutego, a tymczasem rzućcie okiem na to, jak prezentuje się wspomniana opcja lokalnej kooperacji:

Koniecznie przeczytaj także:

Źródło: https://nintendoeverything.com/devil-may-cry-3-special-edition-bloody-palace-local-co-op-footage/

Tagi: Capcom Capcom Production Studio 1 Devil May Cry 3: Dante's Awakening