Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.02.2020 22:30
Venom 2
2362V

Venom 2 potrzebuje potężnego wroga. Tom Hardy pokazał Cletusa Kasady'ego

Tom Hardy znajduje się właśnie na planie „Venom 2” i aktor wcielający się w tytułowego bohatera opublikował interesujące zdjęcie. Na fotce zobaczycie Woody'ego Harrelsona, który tym razem pokaże prawdziwe oblicze Cletusa Kasady'ego.

„Venom 2” trafi do kin w październiku, więc zespół odpowiedzialny za produkcję powinien kończyć prace nad historią. To właśnie z tego powodu możemy liczyć, że aktorzy będą coraz chętniej wspominać o produkcji lub nawet publikować materiały z planu.

Tom Hardy, który ponownie wcieli się w tytułowego bohatera, opublikował na Instagramie zdjęcie pokazujące Cletusa Kasady'ego – w tej roli zobaczymy oczywiście Woody'ego Harrelsona. Hardy miał już na pewno okazję wielokrotnie stanąć oko w oko z Harrelsonem i teraz opublikował ciekawą zajawkę.

Cletus Kasady był przez wiele lat głównym nosicielem symbiota – postać została stworzona przez Davida Micheliniego i Marka Bagleya. Kasady miał okazję zadebiutować w Amazing Spider-Man #344, ale jako Carnage wystąpił w The Amazing Spider-Man #360.

W niedalekiej przyszłości Tom Hardy powinien zaprosić widzów na pierwszy zwiastun „Venoma 2”. Film odegra ważną rolę we wciąż raczkującym Sony's Marvel Universe.

Venom 2 potrzebuje potężnego wroga. Tom Hardy pokazał Cletusa Kasady'ego

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: https://uk.ign.com/articles/venom-2-tom-hardy-shares-first-look-at-woody-harrelsons-cletus-kasady?

Tagi: tom hardy venom venom 2 Woody Harrelson