Iza Łęcka Iza Łęcka 17.02.2020 10:27
Cyberpunk 2077 Reeves
1256V

Cyberpunk 2077 ze specjalną edycją karty graficznej. NVIDIA opublikowała zajawkę

CD Projekt RED od dawna współpracuje z firmą NVIDIA, a na mocy tej kooperacji obie firmy mogą już wkrótce ujawnić nowe GPU. Karta graficzna upiększona motywem z Cyberpunka 2077 może okazać się hitem sprzedaży – wystarczy tylko odpowiednia reklama.

Już za czasów Wiedźmina byliśmy świadkami dobrych relacji CD Projekt RED z firmą NVIDIA. Twórcy kontynuują współpracę z producentem kart graficznych  tym razem gracze mogą liczyć na coś więcej niż tylko nowe sterowniki oraz unikalne funkcje.

Wczoraj oficjalne konto Cyberpunka na Twitterze rozpoczęło dyskusję na temat dedykowanej karty graficznej Cyberpunka 2077 – po kilku godzinach pojawiła się pierwsza zajawka:

Sprzęt w odpowiednim designie i z cyberpunkowym malowaniem to podstawa, ale jeśli CD Projekt RED będzie reklamować pełną współpracę z firmą NVIDIA, która specjalnie dostosuje GPU do gry Polaków, to może znaleźć się  wielu chętnych na taki sprzęt. Teraz wystarczy tylko przygotować odpowiednią kampanię marketingową.

Kwestią czasu wydaje się potwierdzenie krążących plotek o dedykowanym kontrolerze, a SteelSeries lub Razer już mogą opracowywać zestawy myszka, klawiatura, słuchawki i podkładka. Jedna z najgłośniej zapowiadających się premier końcówki obecnej generacji jest dogodnym momentem, który mogą wykorzystać producenci sprzętów. 

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: https://twinfinite.net/2020/02/cyberpunk-2077-geforce/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077