Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 15.02.2020 15:30
Czarna Pantera 2 w Australii
618V

Czarna Pantera 2 ma być kręcona w Australii

Bardzo możliwe, że poznaliśmy właśnie miejsce planu sequela Czarnej Pantery. Film może zacząć być kręcony w Australii, gdy tylko zakończą się prace nad nową częścią Thora. 

Pierwsza część "Czarnej Pantery" pojawiła się na dużych ekranach w 2018 roku i szybko otrzymaliśmy informacje o kontynuacji. Krytycy bardzo mocno docenili tę ekranizację z Marvel Cinematic Universe, więc nic w tym dziwnego. Teraz wydaje się, że otrzymaliśmy kolejne wiadomości na jej temat. 

Druga część "Black Panther" ma trafić do kin 6 maja 2022 roku i najprawdopodobniej będzie kręcona w Australii, w Fox Studios. Pokazuje to, że Marvel zamierza dbać o różnorodność środowisk w swoich produkcjach. Jeśli chodzi o nadchodzące filmy, to prócz "Czarnej Pantery 2", w Australii kręcone będą również "Shang-Chi" i "Thor: Love and Thunder". Seriale z Disney+ mają być opracowywane w Atlancie, natomiast tegoroczne "Czarna Wdowa" i "The Eternals" realizowane są w Wielkiej Brytanii. 

Nie oznacza to, jednak, iż Australia będzie jednym miejscem prac. HN Entertainment stwierdził w sierpniu zeszłego roku, że przynajmniej część "Black Panther 2" będzie nagrywana także w USA. Co więcej, zaznaczyć należy, iż takie informacje, na rok przed produkcją, choć są dużo bardziej prawdopodobne niż zwykłe plotki w internecie, to wciąż wiele się może zmienić. 

Interesujesz się kinem i serialami? Przeczytaj także:

Źródło: https://mcucosmic.com/2020/02/14/black-panther-2-may-film-in-australia/

Tagi: black panther czarna pantera Marvel Cinematic Universe