Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.02.2020 15:59
Final Fantasy VII Remake porównanie
677V

Final Fantasy VII Remake porównany z oryginałem. Jak bardzo zmienił się opening?

Square Enix pobudziło dzisiaj fanów serii Final Fantasy publikując materiał otwierający z Final Fantasy VII Remake. Twórcy kompletnie odświeżyli intro, które prezentuje się wyjątkowo dobrze – warto jednak zerknąć na porównanie z pierwszym openingiem.

Od lat czekamy na premierę Final Fantasy VII Remake, ale możemy mieć pewność, że produkcja Square Enix to jeden z pewniaków 2020 roku. Twórcy zaprezentowali dzisiaj odświeżony opening, który choć został przygotowany z wykorzystaniem współczesnych technologii, to autorzy pamiętali o odpowiednim odwzorowaniu znanych scen.

Już nawet ten materiał jest prawdziwą, sentymentalną podróżą, która zapowiada się na coś wyjątkowego dla wszystkich graczy wychowanych na historii Clouda. Square Enix nie zdecydowało się na prosty port – zainteresowani mogą szykować się na kompletne odświeżenie gry.

W sumie przed samą premierą Final Fantasy VII Remake warto będzie odświeżyć sobie Final Fantasy VII, ponieważ wiele na to wskazuje, że w całej historii znajdziemy mnóstwo świetnych momentów, które choć zostaną odrestaurowane, to jednak zostaną one odpowiednio przedstawione – tak by odbiorcy wiedzieli, że deweloperzy właśnie dla nich przygotowali ten tytuł.

Na naszym portalu przeczytacie także:

Źródło: GameXplain

Tagi: Final Fantasy VII Remake Square Enix