Iza Łęcka Iza Łęcka 14.02.2020 11:17
Final Fantasy VII Remake  Cloud
1251V

Final Fantasy VII Remake zachwyca. Zwiastun otwierający grę opublikowany przez Square Enix

Square Enix odkryło kolejną kartę związaną z premierą Final Fantasy VII Remake. Twórcy właśnie opublikowali opening, który przedstawia niesamowitą animację przygotowującą graczy na wielogodzinną podróż. Deweloperzy wykonali kawał dobrej roboty odświeżając grę.

Final Fantasy VII Remake będzie jedną z najważniejszych gier 2020 roku, a takie materiały, jak poniższy opening potwierdzają jedynie najwyższą jakość produkcji. Twórcy zajęli się kompletnym odświeżeniem historii i oferują w zasadzie nową produkcję, która bazuje na znanym szkielecie, który wielokrotnie został doceniony przez graczy.

Zwiastun otwierający Final Fantasy VII Remake prezentuje się wspaniale – ten materiał najpewniej wywoła wiele emocji wśród śmiałków, którzy wielokrotnie rozpoczynali przygodę Clouda, a obecnie odliczają dni do premiery nowej wersji.

Studio stanęło przed trudnym wyzwaniem, ponieważ Final Fantasy VII posiada fanów na całym świecie, ale każdy kolejny zwiastun opublikowany przez Square Enix prezentuje najwyższą jakość i utwierdza, że to tego remake'u cały zespół podszedł z należytą dbałością i perfekcją. Czekamy tylko na premierę!

Na naszym portalu przeczytacie także:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Final Fantasy VII Remake Square Enix