Iza Łęcka Iza Łęcka 13.02.2020 08:43
Potężne Kaczory
408V

Potężne Kaczory dla Disney+ ze szczegółami. Aktorzy wkrótce trafią na plan

Disney nie zrezygnował z pomysłu rozwinięcia serii „Potężne Kaczory”. Po trzech filmach, fani hokeja zobaczą serial, który przedstawi historię z innej strony – teraz to „Kaczory” będą antagonistami. Ujawniono pierwsze szczegóły produkcji.

Pierwszy film z serii „Potężne Kaczory” zadebiutował w 1992 roku, a kontynuacje zostały zaprezentowane widzom w 1994 i 1996 roku. Historie młodych hokeistów cieszyły się sporą popularnością, co dla Disneya stało się zachętą do dalszego czerpania z potencjału opowieści.

Już w 2018 roku pojawiły się plotki o planach przygotowania serialu „Potężne Kaczory”. Obecnie The Hollywood Reporter potwierdza szczegóły – Disney zdecydował się na 10 odcinków, a każdy będzie trwał 30 minut. Korporacja nie potwierdziła, czy zamierza w przyszłości kontynuować serię, czy opowieść zostanie zakończona po pierwszym sezonie.

Akcja zostanie osadzona w Minnesocie i przedstawi losy 12-letniego Evana (Brady Noon), który zostanie wyrzucony z tytułowej drużyny „Potężnych Kaczorów”. Jego mama (Lauren Graham) nie mogąc pogodzić się z tą decyzją, zbiera młodych hokeistów, którzy zostali odstawieni na drugi plan przez Kaczory i zakłada własny zespół.

Prace na planie serialu mają ruszyć jeszcze w lutym, gdyż premiera została zaplanowana na końcówkę 2020 roku. Steve Brill, który napisał historię do trzech filmów z serii, będzie producentem wykonawczym serialu. James Griffiths zasiądzie na stołku reżysera, a Cathy Yuspa i Josh Goldsmith, którzy byli showrunnerami przy „Diabli nadali”, będą rozwijać „Potężne Kaczory”.

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: https://www.ign.com/articles/mighty-ducks-disney-plus-tv-series-reportedly-moving-forward

Tagi: Disney Disney Plus Disney+ Potężne Kaczory