Iza Łęcka Iza Łęcka 12.02.2020 08:07
The Division 2
2207V

The Division 2 w świetnej cenie na PS4. Sony przecenia także NBA 2K20

Sony zaprasza graczy na kolejne zakupy. Tym razem na liście przecen pojawiły się dwie marki: The Division 2 oraz NBA 2K20. Produkcja Ubisoftu jest dostępna w bardzo dobrej cenie, która może skusić kolejne osoby do zainteresowania się Dywizją.

Ubisoft wczoraj zapowiedział duże rozszerzenie do Tom Clancy's The Division 2nasza redakcja miała już okazję zagrać w dodatek, który pozwoli zainteresowanym powrócić do Nowego Jorku. Francuska korporacja najwyraźniej planuje zapewnić jak największą bazę agentów, ponieważ gra trafiła do nowej promocji na PS4.

The Division 2 w promocji na PS4:

Gracze mogą sięgnąć po trzy wersje – Edycja Ultimate zawiera Pakiet Elitarnego Agenta (niezwykły karabin szturmowy, ekskluzywny efekt umiejętności, dodatkową przestrzeń w skrytkach), Pakiet Tajne Służby (kombinezon Tajnych Służb, emotki służb specjalnych, skórki broni służb specjalnych) oraz Pakiet Ratownika (kombinezon Ratownika, skórkę na broń Ratownika).

W specjalnej ofercie znalazła się także najnowsza koszykówka od 2K Games. Legendarna Edycja oferuje: 100 000 jednostek wirtualnej waluty (VC), 50 000 punktów MyTEAM, 20 doładowań umiejętności MyCAREER, kapsułę odzieżową MyPLAYER, kolekcję odzieży MyPLAYER, kolekcję butów MyPLAYER, 20 pakietów ligowych MyTEAM (jeden na tydzień), 20 pakietów ulepszeń MyTEAM (jeden na tydzień od rozpoczęcia sezonu NBA), 5 pakietów z motywem MyTEAM (jeden na wprowadzenie motywu w następnych pięciu wersjach) i 2 szafirowe karty sportowca MyTEAM.

NBA 2K20 w promocji na PS4:

Na naszym serwisie przeczytacie więcej informacji o rozwoju The Division 2:

Źródło: PlayStation Store

Tagi: Tom Clancy's The Division 2 Ubisoft Ubisoft Massive