Iza Łęcka Iza Łęcka 12.02.2020 08:49
Spider-Woman
929V

Sony i Marvel szykują nowy film. Firmy mogą opowiedzieć historię Spider-Woman

Sony i Marvel ponownie współpracują nad historiami superbohaterów. Widzowie oczekują nowej historii Spider-Mana, jednak korporacje potwierdziły prace nad jeszcze jednym projektem. Według plotek – może to być opowieść o Spider-Woman.

Jednym z gorących, ubiegłorocznych tematów dla fanów superbohaterskiego kina były spory na linii Sony i Disney. Korporacje nie potrafiły się dogadać w sprawie podziału zysków z kolejnych filmów Spider-Mana w Marvel Cinematic Universe. Sprawę na szczęście udało się rozwiązać dzięki interwencji Toma Hollanda, który potwierdził prace nad nową, wciąż niezatytułowaną produkcją – mówimy o kontynuacji filmu „Spider-Man: Daleko od domu”, która powstaje w ramach MCU. Premiera została zaplanowana na 21 lipca 2021 roku.

Sony i Marvel wczoraj potwierdzili prace nad jeszcze jedną opowieścią – aktualnie tajemniczy film będzie dostępny na dużym ekranie od 8 października 2021 roku. Wyżej wspomniane produkcje będzie dzielić zaledwie kilka miesięcy.

W Sieci nie brakuje plotek, według których ruszają prace także nad filmem dla Sony's Marvel Universe – aktualnie w ramach projektu widzieliśmy „Venoma” (5 października 2018 roku), a już wkrótce zobaczymy „Morbiusa” (31 lipca 2020 roku) oraz „Venoma 2” (2 października 2020 roku). Chociaż aktualnie nie potwierdzono szczegółów, już w ubiegłym roku miały odbyć się rozmowy na temat przygody Spider-Woman.

Zgodnie z przypuszczeniami, Sony i Marvel powinny opracować przygodę Jessici Drew – co ciekawe, postać może występować zarówno w Marvel Cinematic Universe, a także w Sony's Marvel Universe. Oznacza to, że bohaterka, podobnie jak Spider-Man, ma szansę zawitać w światach obu korporacji.

Na oficjalny komunikat musimy zaczekać, ale dobrze, że Sony i Marvel ponownie ruszyli ze wspólnymi pracami nad nowymi filmami.

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: https://www.comicbookmovie.com/spider-man/sony-rumored-to-be-developing-a-spider-woman-movie-for-their-spider-man-universe-of-marvel-characters-a173174

Tagi: Marvel Marvel Cinematic Universe Sony Sony's Marvel Universe spider-man spider-woman