Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 09.02.2020 13:30
Fortnite x Birds of Prey
383V

Fortnite. Przedmioty związane z Harley Quinn dostępne do 17 lutego

Epic przygotował świetną okazję dla wszystkich fanów komiksów DC. Do 17 lutego będzie można nabyć specjalne przedmioty związane z Harley Quinn.

Fortnite to jeden z największych projektów świata gier w ostatnich latach. Tytuł cały czas cieszy się ogromną popularnością i zyskuje coraz to nowszych fanów. Nie bez skutku pozostaje masa crossoverów, które przeprowadzają twórcy. Mieliśmy już przecież między innymi Avengers oraz Gwiezdne Wojny

Teraz przyszła pora na kolejną ciekawą kolaborację. Mowa o wzajemnej promocji z filmem "Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)", której głównym elementem będzie oczywiście pierwszoplanowa postać z produkcji- Harley Quinn. 

Jak możemy zobaczyć na specjalnym wideo, które zamieścili twórcy gry, dostaniemy dwa kostiumy związane ze wspomnianą antybohaterką. Jeden z nich nawiązuje do wyglądu z "Ptaków Nocy", a drugi zaczerpnięty został z owianego złą sławą "Legionu Samobójców", z 2016 roku. Dostaniemy także dwie alternatywy dla kilofa- Harley Hitter oraz Punchline Pickaxe.

Możliwość zdobycia powyższych przedmiotów kosmetycznych potrwa do 17 lutego włącznie. Sprawdźcie koniecznie, jak wszystko prezentuje się na zamieszczonym materiale:

Więcej o tej grze przeczytasz na naszym portalu:

Źródło: https://gamingbolt.com/fortnites-harley-quinn-cosmetics-available-through-february-17th

Tagi: epic games Fortnite Gearbox Software