Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 07.02.2020 11:22
Fortnite
376V

Walentynki w Fortnite. Wydarzenie Miłośc i Wojna z pełną prezentacją

Walentynki są słusznie krytykowane za komercjalizację uczuć i miłości. Wydawcy wiedzą jednak, że to dobra okazja do przyciągnięcia do siebie dodatkowych graczy i oczywiście finansowych wpływów.

Z komercyjnej, walentynkowej okazji nie zamierza oczywiście rezygnować zespół Epic Games, który już teraz zaprasza na duże wydarzenie w Fortnite, zatytułowane "Miłość i Wojna".

Przede wszystkim w trakcie wydarzenia urządzanego w dniach 5 - 17 lutego możemy brać udział w nowym trybie okresowym, który nazywa się "Znajdź i zniszcz". Zaliczając wyzwania Miłości i Wojny zdobędziemy w Fortnite darmowy kilof, emotkę i kilka innych przedmiotów, które zostały ujawnione w poniższym nagraniu.

W trybie Znajdź i Zniszcz zasady zabawy są następujące: walkę prowadzimy w drużynach po 6 graczy a zmagania trwają do 7 rund. Celem atakującej drużyny jest zniszczenie bomby a w przypadku zespołu defensywnego jej obrona.Poniżej znajdziecie oficjalny opis atrakcji w walentynkowym wydarzeniu w Fortnite:

Tryb okresowy Znajdź i zniszcz

Klasyczna gra typu „atakuj i broń”, ale w stylu Fortnite! Zbierzcie drużynę, by wywalczyć miano najlepszych, lub pokonujcie znajomych i pochwalcie się swoimi umiejętnościami. W Miłości i (na) Wojnie wszystkie chwyty są dozwolone.

Zasady są proste: 

  • Drużyny po 6 graczy.
  • Do 7 rund. Zdobądź zwycięstwo wygrywając 4 rundy ze swoi zespołem.
  • Zniszczcie bombę (jeśli atakujecie), ochrońcie ją (jeśli bronicie) LUB zlikwidujcie drużynę przeciwników, by wygrać.
  • Zdobywajcie złoto likwidując wrogów, podkładając/rozbrajając bomby lub kończąc rundy. Za złoto można kupić bronie, osłony i dodatkowe materiały budowlane. Uwaga: Złoto przechodzi do kolejnych rund, ale zeruje się, gdy zmienicie strony!

SearchDestroy_Social.jpg

Dobry łup nie jest zły!

Grając w tryb okresowy Znajdź i zniszcz, będziecie kończyć wyzwania Miłości i Wojny oraz odblokowywać DARMOWE nagrody w postaci przedmiotów kosmetycznych. Finałowa nagroda doskonale pasuje do dostępnego wkrótce zestawu Zadymiara.

Social.jpg

Szyk à la Fortnite

Co kryje się za maską? Przygotujcie się na Miłość i Wojnę z nowymi strojami – już w sklepie!

Social_Gray.jpg

Tagi: epic games Fortnite Gearbox Software