Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.02.2020 17:31
Resident Evil Netflix
9564V

Resident Evil na Netflix z pierwszymi szczegółami! Szykuje się pełnoprawna historia

Fani serii Resident Evil mogą zacierać rączki, ponieważ Netflix faktycznie postanowił zrealizować projekt w uniwersum zombie. „Resident Evil” powinien trafić na platformę w przyszłym roku. Poznajcie szczegóły.

Resident Evil cieszy się w ostatnich miesiącach wyjątkowym zainteresowaniem. Ubiegłoroczny Resident Evil 2 okazał się olbrzymim sukcesem, a nadciągający Resident Evil 3 już teraz rozgrzewa graczy, którzy od dawna czekają na powrót Nemesisa.

Już w styczniu ubiegłego roku pojawiły się przecieki dotyczące serialu „Resident Evil”, ale redakcja Deadline nie posiadała konkretów. Na szczegóły natrafiło Redanianintelligence – Netflix planuje osiem jednogodzinnych odcinków. Prace nad serialem rozpoczną się w kwietniu, ale aktorzy mają trafić na plan w czerwcu. Wszystkie epizody zostaną nakręcone do końca października – zdjęcia mają odbyć się w RPA.

To niestety koniec konkretów, które znalazła Redanianintelligence – warto dodać, że to ta ekipa jako pierwsza połączyła Henry'ego Cavilla, potwierdziła paskudne zbroje Nilfgaardu oraz zapowiedziała prace nad filmem animowanym z uniwersum Wiedźmina.

Netflix powinien już wkrótce ogłosić projekt. Jeśli faktycznie prace zakończą się w październiku, to możemy spodziewać się przyszłorocznej premiery.

Resident Evil Netflix produkcja

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: https://redanianintelligence.com/2020/02/01/netflixs-resident-evil-to-feature-8-episodes-and-will-enter-production-in-june/

Tagi: Capcom Netflix resident evil serial