Iza Łęcka Iza Łęcka 28.11.2019 10:02
Destiny 2 strażnik
1647V

Gracz Destiny 2 zdobył wszystkie tytuły w grze. Spędził przy rozgrywce ponad 1500 godzin

Destiny 2 posiada oddaną społeczność, która chętnie podejmuje się kolejnych wyzwań stawianych przez Bungie. Jeden z graczy postanowił spędzić blisko 70 dni na wypełnieniu wszelkich zadań przygotowanych przez deweloperów i zdobyciu wszystkich tytułów.

Destiny 2 jest systematycznie rozwijane przez Bungie, a za jeden z atutów pozycji, który angażuje mocno graczy, może być uznane zbieranie tytułów. Gracze za wypełnienie wyzwań otrzymują specjalną nazwę sugerującą osiągnięcia, którą mogą ustawić obok swojego pseudonimu.

Nie jest to nic nadzwyczajnego, ponieważ system jest wykorzystywany w wielu grach, ale Bungie wraz ze startem jednego z dodatków w 2018 roku przygotowało tego naprawdę sporo. Przekonał się o tym Dawncraftian – gracz Destiny 2 – który spędził przy grze 1672 godziny, by zdobyć wszystkie tytuły.

Dawncraftian poświęcił masę czasu przy tytule Bungie, na co wpłynął niezwykle trudny moment w jego życiu, a aktywność na serwerach miała być odskocznią od codzienności. Gracz stwierdził, że wykonanie zadań w Destiny 2 to dobry zapychacz czasu, więc rozpoczął systematycznie wypełnianie kolejnych misji.

Fan świata Bungie spędził w Destiny 2 blisko 70 dni, teraz natomiast oczekuje na kolejne aktualizacje, które wprowadzą do produkcji nowe aktywności. Dawncraftian chętnie zdobędzie kolejne tytuły.

Destiny 2 rekord - wszystkie tytuły 1

Destiny 2 rekord - wszystkie tytuły 2

Na naszej stronie znajdziecie więcej informacji o Destiny 2:

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2019-11-27-after-1672-hours-destiny-2-player-unlocks-all-player-titles

Tagi: Activision Blizzard Bungie Destiny 2