Iza Łęcka Iza Łęcka 30.01.2020 11:22
Destiny 2
506V

Destiny 2 ze specjalnymi nagrodami dla użytkowników Twitch Prime

Bungie nie przestaje promować swojej strzelanki. Firma rozwijając Destiny 2 dba o odpowiedni rozgłos – obecnie nawet użytkownicy Twitch Prime mogą liczyć na specjalne prezenty przygotowane przez deweloperów.

Bungie nie ustaje w próbach dotarcia do jak największej grupy graczy. Studio nie może już liczyć na wsparcie Activision, ale na własną rękę organizuje liczne promocje i akcje, dzięki którym Destiny 2 może cieszyć się odpowiednio wysoką popularnością.

Twórcy gry nawiązali współpracę z Twitch Prime: każdy użytkownik posiadających aktywne członkostwo na tej platformie będzie otrzymywać comiesięczne łupy ze sprzętem do Destiny 2. W każdej paczcie pojawią się cztery nagrody, w tym: egzotyczne bronie, Duchy, statki, Wróble, emotki oraz zdobienia broni z poprzednich sezonów

Na dobry początek gracze otrzymają pierwszy zestaw, w którego skład wchodzą: Reżim SUROS, zdobienie Cios znienacka, egzotyczna obudowa Ducha mniejszego horyzontu oraz egzotyczny statek niezabezpieczone/PROTEST. Prezentację nagród zobaczycie poniżej.

Jak widać, Bungie nadal ma kreatywne pomysły na przyciągnięcie do Destiny 2 kolejnych graczy – fani mogą korzystać i wyczekiwać na pierwsze szczegóły dotyczące Destiny 3.

Destiny 2 Twitch Prime nagrody

Na naszej stronie znajdziecie więcej informacji o Destiny 2:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Activision Blizzard Bungie Destiny 2 twitch prime