Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.02.2020 22:00
The Evil Within PS Now
1176V

PS Now z nowymi grami. Sony ujawnia tytuły na luty

PS Now zostało ponownie powiększone. Sony zaprezentowało produkcje przygotowane dla klientów na najbliższe dni. Zainteresowani zapoznają się z między innymi The Evil Within – w bibliotece usługi znajduje się już ponad 700 gier.

Sony kontynuuje rozwój PS Now, ale nie możemy powiedzieć, że korporacja trzyma wysoki poziom i zaprezentuje graczom w lutym kilka hitów. Nie powinniśmy oczywiście narzekać na między innymi wspomniany The Evil Within, jednak akurat tym razem zestawienie nie zostało powiększone o ekskluzywne tytuły z listy PS4.

Nowe gry z PS Now (luty)

  • The Evil Within
  • LEGO Worlds (do 4 sierpnia)
  • Cities: Skylines

Wszystkie przedstawione gry możemy pobrać na dysk PlayStation 4, więc nie musicie się martwić opóźnieniami – Sony jednak podkreśla, że opcja jest dostępna wyłącznie na konsoli aktualnej generacji. Funkcja nie jest wspierana we wszystkich grach i aktualnie klienci PlayStation Now mogą ściągnąć ponad 300 tytułów z PS4 i PS2, które następnie możemy ogrywać na PS4 lub PS4 Pro. Biblioteka PS Now zawiera już ponad 700 gier na PS4, PS3 i PS2.

Klienci muszą także pamiętać, że Horizon Zero Dawn oraz Uncharted: The Lost Legacy są dostępne do 7 kwietnia 2020 roku, a PUBG, Wolfenstein: The Old Blood oraz Formula 1 2019 możemy sprawdzać do 2 marca.

Na naszym serwisie możecie również przeczytać:

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2020/02/04/the-evil-within-lego-worlds-and-cities-skylines-join-ps-now-in-february

Tagi: playstation now ps now ps4 Sony