PS5 z oficjalną stroną. Sony uspokaja graczy, wspomina o dacie premiery, ale „nie jest gotowe” na prezentację

News
8283V
PS5 z oficjalną stroną. Sony uspokaja graczy, wspomina o dacie premiery, ale „nie jest gotowe” na prezentację
Wojciech Gruszczyk | 04.02.2020, 16:52

PS5 właśnie otrzymało oficjalną stronę. Japońska korporacja postanowiła uspokoić graczy, wspomniała o dacie premiery i przygotowuje graczy na prawdziwe bombardowanie. To będzie dobry rok dla fanów marki PlayStation.

Zdecydowanie za długo czekamy na prezentację PS5 i Sony doskonale zdaje sobie z tego sprawę. W Sieci pojawiły się już plotki, według których Japończycy nie wyrobią się na końcówkę roku, więc japoński producent postanowił uspokoić społeczność.

Kiedy premiera PS5?

Sony opublikowało oficjalną stronę, na której firma zaznacza: premiera PS5 odbędzie się w okresie świątecznym 2020 roku. Otrzymaliśmy także komunikat, w którym Sony podkreśla, że „nie jest gotowe” na pokaz urządzenia.

Zaczęliśmy prezentować niektóre z niesamowitych funkcji, w jakie wyposażona będzie konsola PlayStation 5, nie jesteśmy jednak jeszcze gotowi, by w pełni ujawnić nową generację PlayStation. Zarejestruj się poniżej, aby być jedną z pierwszych osób, które będą otrzymywać najnowsze informacje w momencie ich publikacji, w tym wiadomości o dacie premiery i cenie PS5 oraz zapowiadanej gamie gier premierowych na PS5.

Na witrynie PlayStation możecie podać swój adres e-mail, by w przyszłości otrzymać wszystkie szczegóły dotyczące PS5. Kiedy to będzie? Na pewno w kolejnych tygodniach – Japończycy najwidoczniej dopracowują szczegóły pokazu (lub pokazów?), podczas których spojrzymy na konsolę, poznamy specyfikację oraz zerkniemy na pierwsze gry.

Powyższe słowa są jednak bardzo wymowne. Sony słyszy opinie graczy i chce odpowiednio reagować. Nie jest to na pewno łatwe, ponieważ Japończycy doskonale zdają sobie sprawę, że od przedstawienia konsoli zależy bardzo wiele.

Na naszym serwisie możecie również przeczytać:

Źródło: https://www.playstation.com/pl-pl/explore/ps5/

Komentarze (255)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper