Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.02.2020 15:35
PS Plus Bioshock
6891V

Gry z PS Plus dostępne. Sony zachęca do pobierania produkcji

PS Plus jest w lutym wyjątkowo bogate – gracze w zasadzie mogą pobrać aż pięć gier w ramach abonamentu. Sony chce mieć pewność, że subskrybenci zdążą ściągnąć wszystkie tytuły do wieczora, by przygotować się na poznawanie między innymi serii BioShock, więc firma zachęca do oferty PlayStation Plus.

Sony pozytywnie zaskoczyło pokazując nową ofertę PS Plus. Gracze nie mogli liczyć na potwierdzenie przecieku i dostęp do Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, ale producent konsoli i tak nie zawiódł oferując dwie gry oraz kolekcję składającą się z trzech kolejnych tytułów.

Od dzisiaj w ramach PlayStation Plus pobierzecie The Sims 4, Firewall Zero Hour, Bioshock, Bioshock 2 oraz BioShock Infinite – biorąc pod uwagę, że ostatnio mogliśmy skorzystać z promocji na PS Plus i nabyć miesięczny abonament za niespełna 19 zł, to możemy mówić o naprawdę dobrym stosunku jakości do ceny. Przy odrobinie kalkulacji wrzuciliście na listę jeszcze trzy przygody Nathana Drake'a.

Gry z PS Plus (luty) są już dostępne

Sony zachęca do pobierania tytułów – standardowo na początek możemy skorzystać z oferty przez stronę, jednak do kilku godzin propozycja zostanie udostępniona także przez PlayStation Store.

Warto przypomnieć, że dzisiaj poznaliśmy oficjalne wyniki Sony za ostatni kwartał – firma ze względu na mniejsze zainteresowanie PS4 odnotowała gorsze rezultaty.

Na naszym serwisie możecie również przeczytać:

Tagi: playstation plus ps plus ps4 sony