Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.02.2020 21:02
Atari VCS
2027V

Atari VCS z prezentacją systemu. Atari pokazuje menu, gameplay i oglądanie Netflixa

Atari wciąż pracuje nad Atari VCS. Firma opublikowała nowe materiały z chińskiej fabryki, w której powstają kolejne egzemplarze urządzenia, a jednocześnie producent zaprezentował możliwości systemu. W najnowszej wersji dashboardu znalazła się między innymi aplikacja Netflix.

Pomimo licznych plotek dotyczących problemów związanych z produkcją Atari VCS, urządzenie najwidoczniej wciąż powstaje. Atari właśnie zaprezentowało na swoim blogu szereg fotek, na których firma przedstawia proces budowy urządzenia.

Atari nadal nie opracowuje finalnej wersji Atari VCS – w styczniu udało się przygotować devkity, które trafiły już do wybranych deweloperów. Teraz twórcy mogą pracować nad przenoszeniem swoich gier na nową platformę. Producent wciąż dopracowuje sprzęt, chce zadbać o między innymi lepszy plastik, by mieć pewność, że klienci otrzymają dopracowaną bryłę.

Jednocześnie zespół odpowiedzialny za system przygotował nową wersję oprogramowania do Atari VCS – dzisiaj możemy sprawdzić, jak wygląda wstępna wersja dashboardu. To nadal przedprodukcyjny model urządzenia, ale już teraz możemy zerknąć na między innymi zakładki, a nawet w trakcie prezentacji pokazano rozgrywkę w klasyki.

Tak jak wcześniej zapowiadało Atari – w Atari VCS znajdzie się miejsce dla wielu aplikacji do platform streamingowych i już teraz konsola posiada wsparcie Netflixa oraz Disney+.

Sprawdźcie inne informacje o Atari:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Atari Atari VCS dashboard menu system