Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.01.2020 19:26
Atari Hotele
634V

Atari wchodzi w branżę hotelarską. Firma szykuje pokoje dla graczy

Szefowie Atari najwidoczniej nie mogą narzekać na brak pieniędzy. Korporacja zapowiedziała przygotowanie hoteli dla między innymi graczy, w których zainteresowani będą mogli zanurzyć się w odmętach elektronicznej rozgrywki.

Atari Interactive już nie zajmuje się wyłącznie dostarczeniem na rynek Atari VCS. Konsola to w zasadzie mały dodatek do znacznie większego biznesu, ponieważ firma zapowiedziała przygotowanie ośmiu hoteli „o tematyce Atari”. Budynki są już przygotowywane, a pierwszy zostanie otwarty w tym roku w Phoenix (Arizona).

Hotele Atari mają błyszczeć tematyką gier wideo i zapewnią „pełne zanurzenie” w wirtualną rzeczywistość oraz pozwolą doświadczyć rzeczywistości rozszerzonej. Będą to także dobre miejsca dla organizacji wszystkich imprez esportowych.

Wszystkie budynki zostaną odpowiednio odpicowane – na zaprezentowanej wizualizacji widzimy wielkie logo Atari z charakterystycznym motywem. Wygląda to nieźle, ale czy taki projekt może odnieść sukces? Firma na pewno władowała w przedsięwzięcie olbrzymie pieniądze.

Atari Hotele wizualizacja

Poznajcie informacje o Atari VCS:

Źródło: https://www.polygon.com/2020/1/27/21083713/atari-hotel-opening-cities-phoenix-las-vegas

Tagi: atari atari hotele hotele