Iza Łęcka Iza Łęcka 03.02.2020 10:43
Death Stranding połączył bieżnię z PS4
1889V

Death Stranding na poważnie. Gracz połączył bieżnię z PS4

W Death Stranding gracze mogą przedreptać niemal całą Amerykę. Jeden z sympatyków opowieści Kojimy postanowił wykorzystać możliwości gry i podczas rozgrywki zadbać o swoją kondycję. Po podłączeniu bieżni do kontrolera PS4 może sam donosić wszystkie paczki.

Death Stranding potrafi zachwycić historią oraz lokacjami, ale bieganie z punktu do punktu może nieco nużyć. Allen Pan jest inżynierem elektrykiem, który postanowił wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności do jak największego podkręcenia doświadczenia z gry Hideo Kojimy.

Gracz połączył lewy analog Dualshocka z bieżnią – podczas korzystania ze sprzętu, Sam Bridges porusza się na ekranie. Mężczyzna nadal musi kontrolować kamerę za pomocą prawego drążka, więc trzyma kontroler w rękach, ale ukończenie Death Stranding z takim sprzętem może być niezwykle wymagającą aktywnością.

Gdy do zabawy dołączymy kilka bagaży, które można wrzucić na plecy, zainteresowani mogliby poczuć się niczym prawdziwy kurier do zadań specjalnych – Allen do zwiększenia immersji wykorzystuje dwie liny, które utrzymują go i pozwalają sprawnie wykonywać ruchy. Gra nie reaguje na drobne poruszanie nogami, gdyż trzeba rozpędzić mechanizm, ale jak za chwilę zobaczycie – kreatywność tego gracza można ocenić bardzo wysoko.

Inne wiadomości o Death Stranding:

Źródło: https://www.vg247.com/2020/02/01/guy-turns-treadmill-ps4-controller-plays-death-stranding/

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment