Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.01.2020 17:32
Death Stranding Reedus
2801V

Death Stranding ponownie ulepszone. Kojima zadbał o ważną funkcję, więc gracze dziękują

Kojima Productions powinno teraz przenosić Death Stranding na komputery osobiste, ale twórcy wciąż znajdują czas na poprawę gry w wersji na PS4 i dbają o ważne dla społeczności funkcje. Najnowsza aktualizacja wprowadza istotną dla graczy opcję.

Death Stranding nadal angażuje wielu graczy, którzy chętnie biegają po świecie, roznoszą paczki i starają się „połączyć Amerykę”. Tytuł zbiera pochwały, ale nie oznacza to, że deweloperzy mogą jedynie patrzeć na rankingi sprzedaży i rozmyślać o potencjalnej kontynuacji.

Kojima Productions pracuje nad kolejnymi rozszerzeniami i najnowsza łatka właśnie trafiła na PlayStation 4. Patch określony numerem „1.10” wprowadza ważną funkcję – pozwala graczom wybrać, czy podczas spotkania BT ma pojawić się animacja. Zainteresowani mogą wyłączyć opcję, by po prostu ponownie nie oglądać tego samego „przerywnika”.

Hideo Kojima podkreślił na Twitterze, że Death Stranding ma już 12 tygodni oraz zapowiedział nową opcję – wśród opinii fanów można znaleźć wiele podziękowań, ponieważ faktycznie społeczność od dawna prosiła o tę aktualizację.

Gracze dostrzegają, że deweloperzy znajdują czas, by zadbać o takie nawet drobne elementy, które pozwolą zainteresowanym lepiej doświadczać świata Death Stranding.

Warto sprawdzić:

Źródło: Hideo Kojima

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment