Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 01.02.2020 11:30
Death Stranding soundtrack spotify
513V

Death Stranding. Utwory z ubiegłorocznej gry dostępne na Spotify

Od premiery najnowszego hitu Hideo Kojimy minęły już prawie trzy miesiące, więc przyszła najwyższa pora, aby zamieścić oficjalne utwory z gry na popularnych platformach muzycznych.

Death Stranding zadebiutowało w listopadzie zeszłego, ale nie oznacza to bynajmniej, że o grze można łatwo zapomnieć. Wielu krytyków nie kryło zachwytów i nie można się temu ani trochę dziwić, albowiem była to iście magiczna przygoda. Warto zaznaczyć, iż dużą rolę odegrał w niej sam soundtrack.

Utwory trafiły właśnie do cyfrowej sprzedaży oraz na wiele platform muzycznych- w tym oczywiście na najpopularniejszy Spotify. Znalazły się nań niezwykle chwytliwe utwory takich wykonawców jak Apocalyptica, Low Roar, czy CHVRCHES. Trzeba przyznać, że słuchając albumu, bardzo łatwo wrócić do historii i w pewnym sensie przeżywać ją na nowo. 

O samej premierze poinformował Hideo Kojima, który zamieścił wpis na Twitterze wraz z linkiem do albumu na platformie SoundTracks. Jeśli zamierzacie zapoznać się z rzeczonym krążkiem w wersji cyfrowej, to możecie zrobić to, prócz Spotify, poprzez TidalApple Music, Amazon Music, YouTube Music, iTunes Store, Pandorę, a nawet Deezera. Sprawdźcie sami, klikając tutaj.

Inne wiadomości odnośnie do tego tytułu:

Źródło: Spotify

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment