Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 02.02.2020 14:04
Death stranding
744V

Death Stranding dostanie artbook, a w nim piękne szkice potworów nieuwzględnionych w finalnej wersji gry

Już niebawem na rynku pojawi się oficjalny artbook do gry Death Stranding. Przedstawi on koncepcje niewykorzystane w produkcji Hideo Kojimy.

Death Stranding ma przepiękny świat, który został wykreowany przez pomysłowego Japończyka Hideo Kojimę. Dostarczanie paczek w najnowszej produkcji japońskiego twórcy nie byłoby tak przyjemne, gdyby nie szczegółowo zaprojektowany świat oraz funkcje społecznościowe. 

Już niebawem zostanie wydany oficjalny artbook dla gry Death Stranding, w którym będziemy mogli bliżej przyjrzeć się bohaterom oraz wynurzonymi, głównymi przeciwnikami, z którymi musiał uporać się Sam Bridges, główny bohater najnowszej gry Kojimy. Niektóre osoby dostały wspomniany powyżej artbook już w swoje ręce - postanowili oni podzielić się z nami koncepcjami zawartymi w książce. Na poniższych obrazkach możemy zauważyć m.in. projekty przeciwników, którzy nie zostali wdrożeni do finalnej wersji gry. Uwagę przykuwa czteronożny przeciwnik, który swoim wyglądem przypomina lekko ogara Dzikiego Gonu pojawiającego się w Wiedźminie 3 od polskiego studia CD Projekt Red.

Death Stranding zadebiutował 8 listopada 2019 roku na konsolach PlayStation 4. Produkcja zawita również na komputerach osobistych w nadchodzące lato. Poniżej możecie obejrzeć kilka wybranych przeze mnie zdjęć, a więcej fotografii znajdziecie tutaj, oraz tutaj.

Źródło: GamingBolt.com

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment