Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 01.02.2020 15:30
Hideo Kojima pracuje nad nową grą
987V

Hideo Kojima pracuje nad nową grą? Enigmatyczny wpis na Twitterze od twórcy

Pogłoski na temat nowej gry od Hideo Kojima krążą już od premiery jego poprzedniego projektu. Wiele wskazuje na to, że sam twórca podsunął kilka wskazówek. 

Szef i jednocześnie założyciel Kojima Productions, który wypuścił niedawno swój najnowszy hit, Death Stranding, znany jest ze swojego pracoholizmu. Twórca nie lubi odpoczywać i wiele wskazuje na to, że nie zamierza sobie robić wakacji również teraz. 

Od jakiegoś czasu głośno jest o tym, że Hideo pracuje nad kolejnym projektem. Dużo mówi się o potencjalnej grze z serii Silent Hill, o czym ostatnio informowaliśmy. Z każdym kolejnym dniem informacje przybierają na sile, a dziś twórca sam rzucił kilka poszlak wszystkim fanom jego dzieł. Zamieścił na Twitterze bardzo tajemniczy wpis, który okraszony został podpisem: "Prace nad fabułą". 

Na udostępnionym przez niego zdjęciu widzimy wiele ciekawych elementów. Mały scyzoryk, figurkę Akiry (z filmu o tym samym tytule) na jego charakterystycznym jednośladowcu, nakrycie głowy Czarnownicy z najnowszego filmu Disneya i wiele więcej. Jestem ciekaw, co Wam uda się wychwycić

Jakiej gry spodziewacie się od Kojimy? Kolejny Silent Hill, a może Death Stranding 2? Dajcie znać w komentarzach, jakie są Wasze przypuszczenia. 

Ostatnie doniesienia odnośnie do twórcy przeczytacie na naszym portalu:

 

Źródło: Twitter

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment