Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 01.02.2020 14:15
Mulan na nowym zwiastunie
756V

Mulan na zjawiskowym zwiastunie z okazji Super Bowl! Film od Disneya wygląda świetnie

Z okazji nadchodzącego Super Bowl Disney zaprezentował zupełnie nowy zwiastun zbliżającego się wielkimi krokami filmu aktorskiego o przygodach Mulan. 

Filmy aktorskie przeżywają owocny okres. Coraz więcej studiów decyduje się na taki sposób adaptowania gier oraz animacji. Ostatnie produkcje pokazały, że działania te rodzą niezwykle pozytywne dochody. Nadchodząca "Mulan" może potwierdzić ten trend. 

Obraz otrzymał właśnie zupełnie nowy zwiastun, który Disney ujawnił na potrzeby zbliżającego się, amerykańskiego Super Bowl! Trzeba przyznać, że prezentuje się on niezwykle widowiskowo i przedstawia wcześniej niepublikowane fragmenty z nadchodzącego filmu. 

Produkcja opowie o chińskiej nastolatce, która chcąc ratować ojca od służby wojskowej, sama przebiera się za mężczyznę i rusza zamiast niego, aby wspomóc cesarską armię. 

"Mulan" trafi na duże ekrany 27 marca 2020 roku! Koniecznie sprawdźcie najnowszy materiał wideo, albowiem doskonale potwierdza on, że mamy do czynienia z kandydatem do jednej z lepszych aktorskich adaptacji dawnych animacji:

Kilka ostatnich doniesień ze świata Disneya:

Źródło: YouTube

Tagi: Disney Mulan SuperBowl zwiastun