Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.01.2020 14:51
Star Wars Project Luminous
1021V

Star Wars Project Luminous zostanie ujawniony w lutym. Gry, filmy, seriale i komiksy opowiedzą nową historię?

Disney już wkrótce przedstawi nowe plany na Star Wars. Korporacja rozpocznie nowy rozdział w historii Gwiezdnych wojen i „Star Wars Project Luminous” zostanie zaprezentowany w lutym. Według doniesień szykują się gry, filmy, seriale i komiksy, które opowiedzą jedną, spójną historię.

O Star Wars Project Luminous słyszymy od kilku tygodni. Jest to podobno zupełnie nowy projekt w uniwersum Gwiezdnych wojen, który założeniami ma przypominać Marvel Cinematic Universe. Disney chce powtórzyć sukces MCU i zbudować zupełnie nowe Star Warsy łącząc różne projekty.

Filmy z Gwiezdnych wojen nie mają być osamotnionymi projektami, ponieważ produkcje będą podobno połączone z serialami, komiksami, a nawet grami. Według plotek – pierwszy projekt z Project Luminous zostanie zapoczątkowany przez tajną produkcję Electronic Arts.

Konkretne informacje o projekcie mamy otrzymać już w przyszłym miesiącu Clayton Sandell z AMC, który jest dobrze poinformowanym dziennikarzem w temacie Gwiezdnych wojen, zapowiedział prezentację – wydarzenie odbędzie się 24 lutego.

To może być ważna data dla wszystkich fanów Gwiezdnych wojen – jeśli przecieki o Star Wars Project Luminous zostaną potwierdzone, to będziemy świadkami bardzo ciekawego połączenia różnorodnych produkcji.

Więcej o serii Star Wars przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: http://starwarsunity.net/2020/01/30/project-luminous-to-be-officially-revealed-on-february-24th/

Tagi: Gwiezdne Wojny project Luminous Star Wars Star Wars Project Luminous