Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 25.01.2020 10:45
The Eternals
2981V

The Eternals najbardziej "epickim" filmem MCU? Tak twierdzi jeden z aktorów

Jeśli wierzyć słowom Kumaila Nanjiani, aktora grającego jedną z głównych ról, film zapowiedziany na drugą połowę tego roku może okazać się najbardziej widowiskowym w historii Kinowego Uniwersum Marvela. 

"The Eternals" od Marvel Studios to bez dwóch zdań jeden z bardziej wyczekiwanych projektów 4. fazy Marvel Cinematic Universe. Fabuła ma skupić się na komiksowych Przedwiecznych, którzy najprawdopodobniej będą mieli ogromne znaczenie dla losów wszechświata- są przecież jedną z potężniejszych ras. 

Wygląda na to, że świetna obsada aktorska oraz głośni twórcy, to nie jedyne elementy, które będą robiły wrażenie. Jak zapowiada Kumail Nanjiani, aktor wcielający się na potrzeby produkcji w Kingo Sunena, film ma być "najbardziej epickim" widowiskiem Marvela:

To naprawdę, naprawdę epickie. Taka historia w klimatach science fiction. To opowieść o superbohaterach, ale pod pewnymi względami będzie to największe sci-fi w historii filmów Marvela i najbardziej widowiskowa produkcja z serii. Fabuła rozciągnięta została na tysiące lat- czegoś takiego jeszcze nie było.

Aktor, korzystając ze sposobności, postanowił pochwalić także dobór obsady aktorskiej. Zbiór tylu głośnych nazwisk w świetnych strojach ma być czymś świetnym:

Bylem na planie zdjęciowym, a reżyser pokazał mi nas razem podczas jednej ze scen. Wszyscy wyglądaliśmy inaczej. Byłem ja, Ma Dong-seok, Salma Hayek, Angelina Jolie, a także Gemma Chan i Lauren Ridloff. Nigdy nie zobaczysz takich ludzi razem w tym samym pokoju, a tutaj dodatkowo jesteśmy w niesamowitych kostiumach! 

Trzeba przyznać, że czytanie takiego komentarza ze strony jednego z odtwórców niezwykle cieszy. Nic nie rzutuje lepiej na film, niż niesamowita radość z procesu tworzenia, ze strony ekipy. Miejmy nadzieję, że słowa się potwierdzą i dostaniemy coś świeżego w MCU. 

The Eternals

Więcej newsów ze świata Marvela znajdziesz na naszym portalu:

Źródło: https://www.gamesradar.com/uk/the-eternals-kumail-nanjiani-interview/

Tagi: disney Kumail Nanjiani Marvel Cinematic Universe the eternals