Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.01.2020 14:11
Warcraft 3 Reforged recenzje
7670V

Warcraft 3 Reforged miażdżony przez graczy. Bombardowanie na Metacritic

Sympatycy serii WarCraft pokazują swoje duże niezadowolenie z powodu zmian i braków w Warcraft 3 Reforged. Gra jest bombardowana negatywnymi opiniami na serwisie Metacritic i wśród opinii pojawiają się bardzo konkretne zarzuty skierowane w stronę deweloperów.

„Nie tak to miało wyglądać” - tymi słowami można w zasadzie podsumować większość komentarzy wypisywanych od kilkunastu godzin przez fanów serii WarCraft. Deweloperzy obiecali wiele, jednak nie dość, że nie zadbali o ważne nowości, to usunęli część funkcji – nawet te znany i cenione.

Ta sytuacja musiała mieć swoje przełożenie. Ponad 700 negatywnych opinii w serwisie Metacritic pokazuje ogromne niezadowolenie społeczności fanów serii WarCraft. Nawet jeśli weźmiemy pod uwagę, że część tekstów nie wypisują gracze, którzy kupili WarCrafta 3 Reforged, to jednak trzeba wziąć pod uwagę jedno: fani uniwersum wyrażają swoje opinie.

WC3 Recenzje Metacritic

Powiedzmy sobie szczerze – Blizzard ponownie nie zadbał o podstawy wrzucając na rynek tytuł, który nie spełnił nawet tych podstawowych oczekiwań. Wśród recenzji użytkowników pojawiają się także te pozytywne, które chwalą głównie historię – to oczywiście dobry powrót do znanej i cenionej opowieści.

Warcraft 3 Reforged miażdżony przez graczy

Jestem bardzo rozczarowany produktem.

- Nie ma nowego UI
- Żadnych nowych przerywników filmowych (tylko stare przeskalowane)
- Brakuje wielu starych elementów

Wygląda na to, że deweloperzy zrezygnowali z tego projektu w połowie drogi.

Stary Blizzard zniknął. Jest tylko maszyna do robienia pieniędzy. Nie kupujcie tej gry! Dużo bugów.

Dziękuję, Blizzard. Rozczarowałeś mnie. Dlaczego nie możesz zreformować [reforged] firmy?

Fałszywa reklama, downgrade, brak wielu starych funkcji. Nie polecam nikomu 

Szczególnie warto zwrócić uwagę na ostatnią opinię – Blizzard nadal reklamuje grę za pomocą sloganu „4 godzin ulepszonych filmów”, których w ostateczności zabrakło w grze (do zobaczenia poniżej). Warto wspomnieć, że w Sieci pojawiają się informacje, według których moderatorzy forum Blizzarda zaczęli banować osoby, które pomogły innym refundować WarCraft 3 Reforged.

Z tego miejsca serdecznie polecam tekst Kajetana, który w ubiegły weekend mierzył się właśnie z tematem „oceny w branży”.

Warcraft 3 Reforged recenzje

Na naszej stronie znajdziecie więcej informacji o podobnych "bombardowaniach":

Źródło: https://www.metacritic.com/game/pc/warcraft-iii-reforged

Tagi: Blizzard Entertainment bombardowanie recenzje WarCraft 3 Reforged