Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 28.10.2019 10:23
Modern Warfare oceny
7907V

Call of Duty: Modern Warfare bombardowane negatywnymi ocenami. Rosjanie obrażeni na Activision

Kolejna gra została "zbombardowana" przez społecznośc graczy, po tym jak otrzymała bardzo wysokie oceny od recenzentów. Tym razem chodzi o Call of Duty: Modern Warfare.

Wygląda na to, że pewna grupa graczy znów czuje się zobligowana, by hejtować daną produkcję z powodów arbitralnych. Tym razem - w przypadku Call of Duty: Modern Warfare - chodzi m.in. o powody polityczne.

Rosjanie przedstawiani jako terroryści

Część rosyjskich graczy poczuła się głęboko dotknięta faktem, że w Call of Duty: Modern Warfare ich rodacy przedstawiani są jako terroryści i złoczyńcy. Stąd pochodzi część bardzo negatywnych ocen najnowszej strzelaniny.

Spora grupa osób posądza natomiast wydawcę Modern Warfare o ciągłe odcinanie kuponów i oferowanie nam co roku tego samego schematu rozgrywki, ubranego tylko w trochę odświeżoną graficzną skórę.

Z pewnością nie wygląda to dobrze z perspektywy Activision. Call od Duty: Modern Warfare na Metacritic ma obecnie średnią ocen użytkowników na poziomie 3/10. Znacznie lepiej tytuł oceniają dziennikarze (średnio na poziomie 8,6). Warto przy okazji przeczytać recenzję Wojtka, którą znajdziecie w tym miejscu.

Warto sprawdzić:

Źródło: https://www.metacritic.com/game/playstation-4/call-of-duty-modern-warfare

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward