Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 09.11.2019 00:30
Death stranding
10160V

Death Stranding bombardowane przez graczy na Metacritic

Premiera Death Stranding wywołała wiele kontrowersji oraz złych jak i dobrych opinii - gracze bombardują najnowsze dzieło Hideo Kojimy ocenami 0/10 oraz 10/10 na serwisie Metacritic.

Dzisiaj światową premierę miał jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów 2019 roku, Death Stranding - gra od Hideo Kojimy. Tytuł ukazał się obecnie tylko na platformę Sony, ale Kojima potwierdził, że w następnym roku produkcja trafi również na PC.

Obok tak dużej premiery nie mogli przejść obojętnie gracze. Niektórzy uznali, że gra to po prostu symulator biegania od punktu A do punktu B, wystawiając tym samym grze najniższą ocenę. Inne osoby z kolei uznały, że jest to najlepsza gra roku, wystawiając najwyższą notę. Jak sami widzimy, przeciwnicy Hideo Kojima zaczęli działać.

W chwili obecnej, na Metacritic, widnieje 650 negatywnych ocen, a większość z nich to duże 0/10. Niektóre opinie są uzasadnione nudnym gameplayem oraz wolno rozwijającą się fabułą, ale większość negatywnych opinii są pisane "na złość".

Mimo to, w tej krwawej batalii wygrywają pozytywne opinie, których jest już tysiąc - tutaj z kolei, Death Stranding dostaje w większości maksymalne noty. 

Co więc jest problemem ocen na poziomie 0? Na pewno fakt, że produkcja będzie dostępna w następnym roku na PC, nie został pozytywnie przyjęty przez niektórych graczy. Co więcej, jestem pewny, że gra może nie spełniać oczekiwań niektórych osób, ale na pewno nie zasługuje na najniższą ocenę.

Obecnie Death Stranding posiada ocenę 6.2/10 na bazie 1731 ocen.

Warto zajrzeć:

Źródło: PushSquare

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment