PS5 otrzyma nową grę Capcomu. Japończycy szykują się do pokazu

Gry (plotka)
2088V
PS5 otrzyma nową grę Capcomu. Japończycy szykują się do pokazu
Wojciech Gruszczyk | 27.01.2020, 16:18

PS5 ma otrzymać nową produkcję Capcomu. Tytuł miał pierwotnie zostać zaprezentowany w zeszłym roku, ale ze względu na decyzje Sony, gra zostanie ujawniona w niedalekiej przyszłości. Tajemniczym projektem na pewno nie jest Dino Crisis.

PS5 mogło otrzymać na premierę tajny tytuł Capcomu. Sytuację przybliżył AestheticGamer, który w ostatnich dniach wspomniał o między innymi rozwoju Resident Evil 8 oraz zapowiedział prace nad dwoma częściami serii Silent Hill.

Informator postanowił wspomnieć także o grze Capcomu – w pierwotnym planie produkcja miała zostać ujawniona wraz z Resident Evil 3 na ubiegłorocznym E3, ale zapowiedź oraz premiera zostały przełożone. Aktualnie AestheticGamer nie ma pewności, czy pojawi się edycja na dwie generacje, ale next-genowa wersja zadebiutuje w późniejszym terminie. Jego zdaniem produkcja ma zostać „ujawniona dość szybko”, jednak konkrety zależą od Capcomu.

Sony oraz Capcom potrzebowali dodatkowego czasu na pokazanie produkcji, jednak trudno powiedzieć, kiedy możemy zobaczyć tytuł. Jedynie warto podkreślić, że grą na pewno nie jest odświeżony Dino Crisis.

PS5 otrzyma nową grę Capcomu. Japończycy szykują się do pokazu

Warto sprawdzić:

Źródło: AestheticGamer1

Komentarze (76)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper