Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 26.01.2020 12:41
ps5 startup
3443V

Projekt fana Sony - tak mógłby wyglądać ekran startowy w PS5

Jeden z użytkowników Twittera udostępnił ekran startowy w PS5, który według niego, jest prawdziwy.

Sony zawsze inwestowało dużo swojego czasu w sekwencje startowe swoich konsol - wystarczy przypomnieć sobie świetne sceny od razu po uruchomieniu PS2 czy PS3. O samej konsoli PlayStation 5 wiemy na razie tak naprawdę nic, oprócz tego, że powstaje. Wygląd, specyfikacje i funkcje są na razie tajemnicą.

Jeden z użytkowników Twittera kryjący się pod pseudonimem Sm1Le udostępnił najprawdopodobniej fake'owy ekran startowy, który mógłby pojawiać się na naszych ekranach po uruchomieniu urządzenia od Sony. Mężczyzna twierdzi, że jest to oficjalna sekwencja startowa PS5, ale trzeba podchodzić jednak do jego słów z dystansem.

W trakcie materiału możecie usłyszeć miłe dla uszu efekty dźwiękowe, które użył mężczyzna do stworzenia sekwencji startowej. Pod koniec widzimy kod QR oraz dwa odnośniki do sklepu Google Play oraz App Store - zapewne chodzi o szybkie pobranie aplikacji PlayStation App, która służy do sprawdzania swoich postępów w grach i innych funkcji społecznościowych.

Japoński gigant nie udostępnia na razie żadnych materiałów z PS5 - możemy się spodziewać, że Sony zrezygnuje z jakichkolwiek sekwencji startowych, a zostanie ukazane logo PlayStation, które od razu przeniesie Cię do biblioteki gier - podobnie jak robiło to PS4. Dajcie znać, czy chcielibyście taką sekwencję startową w nadchodzącym urządzeniu Japończyków.

Warto zajrzeć na:

Źródło: PushSquare

Tagi: ekran startowy menu PS5 Sony