Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 25.01.2020 15:45
bluepoint games
2475V

Nowy tytuł na PS5 od Bluepoint Games ma "zdefiniować wizualny wzorzec dla następnej generacji"

Bluepoint Games oznajmiło, że ich nadchodzący projekt na PlayStation 5 będzie czymś wyjątkowym.

Bluepoint Games ma swoim portfolio takie tytuły jak remake Shadow of the Colossus czy też Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a. Ambitne studio zaktualizowało swoją oficjalną stronę o interesujące informacje. Ich nowy tytuł zmierzający na PlayStation 5 ma być czymś wyjątkowym.

Bluepoint Games od pewnego czasu jest wiązany z tworzeniem remake'u kultowej produkcji Demon Souls - większość portali została zalana plotkami i wyciekami sugerującymi, że Bluepoint Games pracuje właśnie nad Demon Souls. Teraz, owy zespół na swojej stronie internetowej napisał, że pomyślnie patrzy w przyszłość, śmiało przy tym twierdząc, że nadchodzący tytuł na PS5 "zdefiniuje wizualny wzorzec dla następnej generacji konsol".

W Bluepoint Games pracuje obecnie około 90 osób, które potrafią dostarczyć na rynek gier dopracowane remastery i remake'i gier z kultowych serii. Według deweloperów, najnowsza gra będzie największym, najambitniejszym projektem studia. Patrząc po produkcjach, które zostały stworzone przez Bluepoint Games, powinniśmy być spokojni i pewni tego, że ich kolejny tytuł będzie równie dobry, co poprzednie.

Warto zajrzeć na:

Źródło: psu.com

Tagi: Bluepoint Games demon souls ps5 Remaster