Nowy tytuł na PS5 od Bluepoint Games ma "zdefiniować wizualny wzorzec dla następnej generacji"

Gry
2642V
Nowy tytuł na PS5 od Bluepoint Games ma "zdefiniować wizualny wzorzec dla następnej generacji"
Mateusz Wróbel | 25.01.2020, 15:45

Bluepoint Games oznajmiło, że ich nadchodzący projekt na PlayStation 5 będzie czymś wyjątkowym.

Bluepoint Games ma swoim portfolio takie tytuły jak remake Shadow of the Colossus czy też Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a. Ambitne studio zaktualizowało swoją oficjalną stronę o interesujące informacje. Ich nowy tytuł zmierzający na PlayStation 5 ma być czymś wyjątkowym.

Bluepoint Games od pewnego czasu jest wiązany z tworzeniem remake'u kultowej produkcji Demon Souls - większość portali została zalana plotkami i wyciekami sugerującymi, że Bluepoint Games pracuje właśnie nad Demon Souls. Teraz, owy zespół na swojej stronie internetowej napisał, że pomyślnie patrzy w przyszłość, śmiało przy tym twierdząc, że nadchodzący tytuł na PS5 "zdefiniuje wizualny wzorzec dla następnej generacji konsol".

W Bluepoint Games pracuje obecnie około 90 osób, które potrafią dostarczyć na rynek gier dopracowane remastery i remake'i gier z kultowych serii. Według deweloperów, najnowsza gra będzie największym, najambitniejszym projektem studia. Patrząc po produkcjach, które zostały stworzone przez Bluepoint Games, powinniśmy być spokojni i pewni tego, że ich kolejny tytuł będzie równie dobry, co poprzednie.

Warto zajrzeć na:

Źródło: psu.com

Komentarze (109)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper